Cinsel ilişki sırasında penisin küçülme nedenleri nelerdir?

Cinsel ilişki sırasında penisin küçülme nedenleri nelerdir?

Cinsel ilişki sırasında erkeğin sertliğin kaybolması üzücü bir durum almaktadır. Her erkek cinsel yaşamı boyunca sertleşme sorunu yaşamaktadır. Cinsel ilişki sırasında küçülme nedenleri bir çok etmene bağlıdır. Cinsel ilişki sırasında küçülme nedenleri iktidarsızlık olarak da kabul edilmektedir.

Halk dilin de iktidarsızlık ve tıp da ki adı ile erektil disfonksiyon olan rahatsızlık erkeğin ilişkiye girmek için veya girdikten sonra ilerletmesi için yeterli sertleşmenin sağlanamaması durumuna denmektedir yani bir fonksiyon bozukluğu olarak kabul edilir.

Bu tür rahatsızlıkların bir kere ya da seyrek şekil de yaşanması aslın da herkes tarafından görülen bir problemdir. İktidarsızlık probleminin görülmesi için sertleşememe durumunun sürekli olarak görülebiliyor olması gerekmektedir. Cinsel güç çoğu erkek için bir gurur kaynağıdır. Bu yüzden hiç bir erkek iktidarsızlık sorunu yaşıyor ise bile bu konudan bahsetmek istemez. Ancak yapılan çalışmalar göstermektedir ki her 10 erkekten 2 si bu sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Tabi bu durumun yaş ile de alakası bulunmaktadır.

Genç yaşlar da az olarak görülen bu problem yaş ile paralel olarak artış göstermektedir. Bu konuyla ilgili bir çok erkek yardım almak istemez bu da insanların yaşam tarzı ve utangaçlıktan meydana gelmektedir.

Penis sertleşmesi için ne yapılmalı?

Geçici olanlar için bir kaygı yaşamanıza gerek olmasa da herkezin zaman zaman bu rahatsızlıktan dolayı başı ağrımaktadır. Sertleşme olmuyor diye kesinlikle cinsel ilişkiye girmekten kaçmayınız. Sevişme sırasın da penisin sertleşmesini düşünmeyiniz bu konuyu düşünürseniz psikolojik olarak da daha sıkıntılı bir dönem geçireceksiniz. Cinsel ilişkileriniz de sürekli bir tekrar varsa bir uzmana görünmeniz de fayda vardır. Sürekli olarak yaşanan cinsel sorunlar da cinsel isteği düşürür ve sertleşme sorununa yol açabilir. Daha sağlıklı ve sert bir cinsel yaşama geçirmek için yaşam tarzınıza ve sağlığınıza daha fazla dikkat ederek sildenafil ve vardenafil içeren bazı ürünlerden doktor kontrolün de yardım alabilirsiniz.

Cinsel ilişki sırasında erkeğin sertliğin kaybolması durumunda endileşecek bir durum yoktur. Eczanelerde satılan cinsel ilaçlar erkeklerin imdadına yetişmektedir. Sitemizden orjinal viagra ilaç satın alarak cinsel ilişki sırasında erkeğin sertliğin kaybolmasına kesin çözüm bulabilirsiniz.